Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м²,
м. Иншаатчылар
1/15
Все фото
+7 фото
239 000 AZN
2 170 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 110 м²,
м. Иншаатчылар
!!! COX COX TECILI!!! Yeni Yasamalda, ABAD MEHLEDE Qanuni 4 otaqli, super temirli, qismen esyali menzil satilir. Binanin tam yaxinliginda mekteb, usaq baxcasi, avtobus dayanacagi ve s. iase obyektleri yerlesir. QIYMET- 239000 AZN OFIS haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 00:00
Баку, Ясамальский р., ул. Дадаша Буньядзаде
Посмотреть все 52 предложения
№ 6128111
•
Просмотры: 75
•
Обновлено: 13.05.2026, 23:50
239 000 AZN
2 170 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
110 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Yusif
Посредник (агент)
Asim Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 00:00
Баку, Ясамальский р., ул. Дадаша Буньядзаде
Посмотреть все 52 предложения