Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 60 м²,
м. Мемар Аджеми
1/11
Все фото
+3 фото
144 000 AZN
2 400 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 60 м²,
м. Мемар Аджеми
Nesimi rayonu 2 Mkr Memar Ecemi metrosuna yaxin Cavadxan kucesi 5/3 mertebesi qanuni 2 otaq Super temirli menzi Satilir Binanin yaxinliginda mekteb bagca supermarketler ve bir cox iase obyekleri var Qaz Su Isiq daimidir Kupca var Ofis haqqi 1 %
Баку, Cavadxan küç.
Баку, Cavadxan küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
пос. 2-й мкр
Kristal Abşeron Аджеми
Rahib bey
Посредник (агент)
Mülk Park Əcəmi
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 43 предложения
№ 6120576
•
Просмотры: 90
•
Обновлено: Вчера, 12:52
144 000 AZN
2 400 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
3 / 5
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 43 предложения