Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 142 м²,
м. Кара Караев
1/12
Все фото
+4 фото
330 000 AZN
2 320 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
142 м²
Площадь
3 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 142 м²,
м. Кара Караев
Qara qarayev metrosu çıxışında 17 mərtəbəli binanın üçüncü mərtəbəsində qanunu üç otaq 142 kvadrat sənət kupca çıxarır su işi qaz daimidir ipoteka yararlıdır Ofsin xidməti haqqı alıcı tərəfindən bir faiz təşkil edir real alıcıya endirim ediləcək
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 75
Посмотреть все 48 предложения
№ 6117411
•
Просмотры: 49
•
Обновлено: 10.05.2026, 13:55
330 000 AZN
2 320 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
142 м²
Площадь
3 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Mmmm
Посредник (агент)
Metin Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 75
Посмотреть все 48 предложения