Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 48 м²,
м. Иншаатчылар
1/13
Все фото
+5 фото
169 000 AZN
3 520 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
48 м²
Площадь
16 / 16
этаж
Продаётся 2-комн. новостройка 48 м²,
м. Иншаатчылар
Menzil inşaatçılar metrosuna 4dq mesafe İran klinikasının yaxınlığında yerləşir Menzil 2otaqa duzelib Dövlət İpotekasina yararlidi.
Посредник (агент)
Öz Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 134
Посмотреть все 35 предложения
№ 6114529
•
Просмотры: 47
•
Обновлено: 09.05.2026, 12:43
169 000 AZN
3 520 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
48 м²
Площадь
16 / 16
этаж
M.Mehmandar
Посредник (агент)
Öz Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 134
Посмотреть все 35 предложения