Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 51 м²,
пос. Ази Асланова
1/10
Все фото
+2 фото
147 000 AZN
2 880 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
51 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 51 м²,
пос. Ази Асланова
Panarama park recidenc kupçalı 1 ci mərtəbə Altında iki mərtəbə obyekt falan olduğu üçün 3 sayılır Hər bir şərait infrastruktur əla havası tıxacsız ağ şəhərə yaxın ərazidi çox gözəldir hər mənada
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., Белый город, 2-я улица Яшил Ада., Здание 1.
Посмотреть все 218 предложения
№ 6107274
•
Просмотры: 85
•
Обновлено: 06.05.2026, 20:35
147 000 AZN
2 880 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
51 м²
Площадь
3 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Посмотреть все 218 предложения