Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
пос. Масазыр
1/6
Все фото
92 000 AZN
1 590 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
3 / 14
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
пос. Масазыр
masazır QƏSRy/d də 3/14 mərtəbədə 58 kv 2 otaqlı mənzil zatılır.binada qaz lift var.prospekt yolun üstünde yerləşir
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Абшеронский р., ул. Алиага Вахида 116
Посмотреть все 14 предложения
№ 6101121
•
Просмотры: 109
•
Обновлено: 05.05.2026, 09:38
92 000 AZN
1 590 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
3 / 14
этаж
Ремонт
Şükür
Посредник (агент)
Bəyən Al Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Абшеронский р., ул. Алиага Вахида 116
Посмотреть все 14 предложения