Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 77 м²,
м. Ази Асланов
1/7
Все фото
175 000 AZN
2 270 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
77 м²
Площадь
5 / 17
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 77 м²,
м. Ази Асланов
Həzi Aslanov metrosunun yanında 1u mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində 1 otaqdan 2 otağa predelka olunub. 7 7 kv Super təmiri. Təmirindən sonra yaşayış olmayib.SuQaz İşıq 24. Fasilesız. Ofisin xidmət Haqqı 1 Faiz təşkil edir Alıcı tərəfindən.
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 75
Посмотреть все 46 предложения
№ 6094641
•
Просмотры: 166
•
Обновлено: 08.05.2026, 20:25
175 000 AZN
2 270 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
77 м²
Площадь
5 / 17
этаж
Ремонт
Mmmm
Посредник (агент)
Metin Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 75
Посмотреть все 46 предложения