Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м²,
м. Нариман Нариманов
1/11
Все фото
+3 фото
172 000 AZN
3 130 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м²,
м. Нариман Нариманов
Mənzil Nərimanov m/s piyada məsafədə 212 Saylı məktəbin yanında yerləşir.Bina Abadlaşdırılır.Qanuni 2 Otaqdı.Hazırda 600 azn kirayədədir.İstilik dövlətdir.Xidmət haqqı 1%.
Баку, Faiq Yusifov Küç.
Баку, Faiq Yusifov Küç.
Смотреть на карте
Наримановский р.
м. Нариман Нариманов
Əli bəy
Посредник (агент)
Garant Əmlak 4
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Наримановский р., ул. Кёроглу Рагимова 22
Посмотреть все 275 предложения
№ 5856237
•
Просмотры: 667
•
Обновлено: 09.05.2026, 12:45
172 000 AZN
3 130 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Əli bəy
Посредник (агент)
Garant Əmlak 4
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Наримановский р., ул. Кёроглу Рагимова 22
Посмотреть все 275 предложения