Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 52 м²,
пос. Масазыр
1/12
Все фото
+4 фото
78 000 AZN
1 500 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
52 м²
Площадь
4 / 7
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 52 м²,
пос. Масазыр
Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi (Yeni Baki yaşayiş kompleksin yani).Yaxinliginda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz ve Lift daimidır.Bina 7 mərtəbəlidir.Mənzil ise 4 cu mərtəbədir.Menzilde əşyalar qalacaqdir.
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, ЖК «Qurtuluş 93», здание 77
Посмотреть все 141 предложения
№ 5853403
•
Просмотры: 1698
•
Обновлено: Вчера, 20:19
78 000 AZN
1 500 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
52 м²
Площадь
4 / 7
этаж
Ремонт
RA Əmlak Abşeron
Посредник (агент)
RA Əmlak Abşeron
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Посмотреть все 141 предложения