Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 114 м²,
Насиминский р.
1/11
Все фото
+3 фото
349 000 AZN
3 060 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
114 м²
Площадь
9 / 20
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 114 м²,
Насиминский р.
Təcili! Menzil Asan1 ve Tibb Universitetinin yanında yerləşir Mənzil Şəxsi istifadə üçün təmir olunub, ətrafında bütün iaşe obyektleri mövcuddu, Qiymət sondu! Xidmet Haqqi 1%
Баку, Xan Şuşinskiy küçəsi
Баку, Xan Şuşinskiy küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
База Нефтчи
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
Amil
Посредник (агент)
İnvest Real Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 22:00
Баку, Наримановский р., ул. Мохсуна Санани 147
Посмотреть все 549 предложения
№ 5630716
•
Просмотры: 467
•
Обновлено: 11.05.2026, 10:15
349 000 AZN
3 060 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
114 м²
Площадь
9 / 20
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 22:00
Баку, Наримановский р., ул. Мохсуна Санани 147
Посмотреть все 549 предложения