Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
м. Иншаатчылар
1/11
Все фото
+3 фото
162 000 AZN
2 160 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 75 м²,
м. Иншаатчылар
İnşaatçılat metrosu yaxınlığında centilmen binasi arxasl narkaloji yanında 5 mərtəbəli eksprimentalni binanın 5 ci mərtəbəsində qanuni 3 otaq orta blok zəif təmirli qaz su işıq daimidir real alıcıya endirim olacaq
Посредник (агент)
Öz Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 134
Посмотреть все 35 предложения
№ 5120573
•
Просмотры: 1286
•
Обновлено: 11.05.2026, 15:37
162 000 AZN
2 160 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
75 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Nurlan Bəy
Посредник (агент)
Öz Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 134
Посмотреть все 35 предложения